Početna arrow Vesti arrow Arhiva starih vesti
"Sindikat zahteva odredjenu dozu hrabrosti, moramo da učimo ljude da budu slobodni gradjani, da ih hrabrimo i motivišemo da se uključe u sindikalnu borbu."

Predsednik
Veljko Milošević
 
SrbijaGas
Meni
Početna
Vesti
O Sindikatu
Kontakt
Zakoni i dokumenti
pretraga
Korisni linkovi

Ugovori / Ostalo
Ugovori / adm. zabrana
Banje
Letovanje
Aktuelna putovanja
Dobrovoljno penz.osig
Solidarna pomoć

Pretraga
Google

Statistika
Google Maps

Broj posetilaca:

Arhiva starih vesti
Filter     Redosled     Prikaži # 
Datum Naslov elementa Broj pregleda
Thursday, 06 March 2014 Fiksni dodatak u koeficijentu radnog mesta! 4437
Monday, 03 March 2014 Poklon sindikata za 8. mart 2752
Saturday, 01 March 2014 Zakon o radu - neko u klin , neko u ploču! 2585
Saturday, 22 February 2014 Počeli pregovori oko izmena Zakona o radu 3400
Thursday, 13 February 2014 Sindikat traži ocenu ustavnosti solidarnog poreza 3397
Monday, 10 February 2014 Obaveštenje zaposlenima 3414
Thursday, 06 February 2014 Sindikati protiv solidarnog poreza 2816
Thursday, 06 February 2014 RADNA GRUPA POČELA DA SE BAVI ZAKONOM O RADU 2784
Tuesday, 21 January 2014 Podrška našem sindikatu od evropskih partnera 2693
Monday, 20 January 2014 Vlada povukla nacrt Zakona o radu !!! 2993
Thursday, 16 January 2014 Vlada RS da nađe sistemsko rešenje dugova za isporučeni prirodni gas 3526
Tuesday, 14 January 2014 U SRBIJI ŠTRAJK UPOZORENJA 23. JANUARA! 3371
Thursday, 26 December 2013 ZAHTEV DAČIĆU DA POVUČE ZAKON O RADU 3335
Thursday, 19 December 2013 BOJKOT JAVNE RASPRAVE ZAKONA O RADU 2953
Saturday, 07 December 2013 Smanjenje plata i zabrana zapošljavanja u javnom sektoru do kraja 2015. 3912
Wednesday, 04 December 2013 Radulović: Sindikati da pomognu u restrukturiranju 3262
Sunday, 01 December 2013 Zakonom protiv novog zapošljavanja i u javnim preduzećima 3697
Thursday, 21 November 2013 Sindikati napustili pregovore o Zakonu o radu! 3213
Tuesday, 12 November 2013 Usaglasiti sa sindikatom ili protesti! 3533
Saturday, 02 November 2013 Generalni direktor predstavio polaze osnove za restrukturiranje JP Srbijagas 3546
Friday, 01 November 2013 Formiranje Radne grupe za socijalni dijalog i privredu 3343
Wednesday, 30 October 2013 Vučić sa sindikatom 2758
Tuesday, 22 October 2013 Radna verzija predloga izmena i dopuna Zakona o radu dostavljena nadležnima 5496
Monday, 21 October 2013 O RADNICIMA PO HITNOM POSTUPKU 3402
Thursday, 10 October 2013 Mere Vlade RS i stavovi sindikata 2910
Sunday, 22 September 2013 MMF predložio reformu PIO fonda 3777
Friday, 23 August 2013 Naftijada na Zlatiboru 5050
Monday, 19 August 2013 Isplata dividende akcionarima NIS a.d. Novi Sad 3765
Friday, 09 August 2013 Zeleno svetlo na Program poslovanja! 4177
Tuesday, 06 August 2013 Delegacija rudara kod ministra Milana Bačevića 3391
Wednesday, 24 July 2013 Potpisan Sporazum o produženju roka važenja KU 4745
Monday, 22 July 2013 Informacija o postupku isplate dividende NIS-a 5125
Tuesday, 16 July 2013 Kolektivni ugovor i dalje važi !!! 4070
Tuesday, 09 July 2013 Program poslovanja , Kolektivni ugovor 3177
Monday, 08 July 2013 Kolektivni ugovor za JP Srbijagas? 4666
Friday, 28 June 2013 SAOPŠTENJE SAVEZA SAMOSTALNIH SINDIKATA SRBIJE 3470
Wednesday, 19 June 2013 Isplata dividende akcionarima NIS a.d. Novi Sad 4314
Friday, 14 June 2013 SAOPŠTENJE SAVEZA SAMOSTALNIH SINDIKATA SRBIJE 3371
Tuesday, 28 May 2013 Vlada zamrzava plate i penzije- premijer demantuje? 4182
Tuesday, 21 May 2013 Podrška natalitetu 3617
Thursday, 09 May 2013 Sporazumom do kolektivnog ugovora 3989
Tuesday, 07 May 2013 Upravni odbor doneo Odluku o zaradama u 2013. god. 4856
Sunday, 21 April 2013 Restrukturiranje JP Srbijagasa 4599
Thursday, 21 March 2013 U susret novom Zakonu o radu ! 3762
Friday, 15 March 2013 Demanti sindikata listu Informer 3498
Friday, 08 March 2013 Obaveza socijalnih partnera energetske zajednice donošenje granskih kolektivnih ugovora 3628
Friday, 01 March 2013 Vlada RS donela Uredbu o razvrstavanju javnih preduzeća 3829
Monday, 11 February 2013 Korekcija zarada nakon usvajanja Programa poslovanja 5057
Tuesday, 05 February 2013 Akcije NIS duplo poskupele 3870
Saturday, 02 February 2013 Uslovi za odlazak u starosnu penziju u 2013.godini 4209
 
<< Početak < Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 Sledeća > Kraj >>
Rezultati 1 - 50 of 338
 
Language
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishSerbian
Članovi smo

 

 
ramrrs


Vesti
RTS :: Vesti