Početna arrow Vesti arrow Arhiva starih vesti
"Sindikat zahteva odredjenu dozu hrabrosti, moramo da učimo ljude da budu slobodni gradjani, da ih hrabrimo i motivišemo da se uključe u sindikalnu borbu."

Predsednik
Veljko Milošević
 
SrbijaGas
Meni
Početna
Vesti
O Sindikatu
Kontakt
Zakoni i dokumenti
pretraga
Korisni linkovi

Ugovori / Ostalo
Ugovori / adm. zabrana
Banje
Letovanje
Aktuelna putovanja
Dobrovoljno penz.osig
Solidarna pomoć

Pretraga
Google

Statistika
Google Maps

Broj posetilaca:

Arhiva starih vesti
Filter     Redosled     Prikaži # 
Datum Naslov elementa Broj pregleda
Thursday, 06 March 2014 Fiksni dodatak u koeficijentu radnog mesta! 4622
Monday, 03 March 2014 Poklon sindikata za 8. mart 2908
Saturday, 01 March 2014 Zakon o radu - neko u klin , neko u ploču! 2718
Saturday, 22 February 2014 Počeli pregovori oko izmena Zakona o radu 3601
Thursday, 13 February 2014 Sindikat traži ocenu ustavnosti solidarnog poreza 3586
Monday, 10 February 2014 Obaveštenje zaposlenima 3541
Thursday, 06 February 2014 Sindikati protiv solidarnog poreza 2943
Thursday, 06 February 2014 RADNA GRUPA POČELA DA SE BAVI ZAKONOM O RADU 2928
Tuesday, 21 January 2014 Podrška našem sindikatu od evropskih partnera 2836
Monday, 20 January 2014 Vlada povukla nacrt Zakona o radu !!! 3147
Thursday, 16 January 2014 Vlada RS da nađe sistemsko rešenje dugova za isporučeni prirodni gas 3682
Tuesday, 14 January 2014 U SRBIJI ŠTRAJK UPOZORENJA 23. JANUARA! 3544
Thursday, 26 December 2013 ZAHTEV DAČIĆU DA POVUČE ZAKON O RADU 3499
Thursday, 19 December 2013 BOJKOT JAVNE RASPRAVE ZAKONA O RADU 3113
Saturday, 07 December 2013 Smanjenje plata i zabrana zapošljavanja u javnom sektoru do kraja 2015. 4102
Wednesday, 04 December 2013 Radulović: Sindikati da pomognu u restrukturiranju 3433
Sunday, 01 December 2013 Zakonom protiv novog zapošljavanja i u javnim preduzećima 3882
Thursday, 21 November 2013 Sindikati napustili pregovore o Zakonu o radu! 3373
Tuesday, 12 November 2013 Usaglasiti sa sindikatom ili protesti! 3705
Saturday, 02 November 2013 Generalni direktor predstavio polaze osnove za restrukturiranje JP Srbijagas 3718
Friday, 01 November 2013 Formiranje Radne grupe za socijalni dijalog i privredu 3528
Wednesday, 30 October 2013 Vučić sa sindikatom 2877
Tuesday, 22 October 2013 Radna verzija predloga izmena i dopuna Zakona o radu dostavljena nadležnima 5678
Monday, 21 October 2013 O RADNICIMA PO HITNOM POSTUPKU 3576
Thursday, 10 October 2013 Mere Vlade RS i stavovi sindikata 3081
Sunday, 22 September 2013 MMF predložio reformu PIO fonda 3937
Friday, 23 August 2013 Naftijada na Zlatiboru 5246
Monday, 19 August 2013 Isplata dividende akcionarima NIS a.d. Novi Sad 3952
Friday, 09 August 2013 Zeleno svetlo na Program poslovanja! 4363
Tuesday, 06 August 2013 Delegacija rudara kod ministra Milana Bačevića 3536
Wednesday, 24 July 2013 Potpisan Sporazum o produženju roka važenja KU 4924
Monday, 22 July 2013 Informacija o postupku isplate dividende NIS-a 5283
Tuesday, 16 July 2013 Kolektivni ugovor i dalje važi !!! 4264
Tuesday, 09 July 2013 Program poslovanja , Kolektivni ugovor 3332
Monday, 08 July 2013 Kolektivni ugovor za JP Srbijagas? 4831
Friday, 28 June 2013 SAOPŠTENJE SAVEZA SAMOSTALNIH SINDIKATA SRBIJE 3638
Wednesday, 19 June 2013 Isplata dividende akcionarima NIS a.d. Novi Sad 4471
Friday, 14 June 2013 SAOPŠTENJE SAVEZA SAMOSTALNIH SINDIKATA SRBIJE 3551
Tuesday, 28 May 2013 Vlada zamrzava plate i penzije- premijer demantuje? 4327
Tuesday, 21 May 2013 Podrška natalitetu 3784
Thursday, 09 May 2013 Sporazumom do kolektivnog ugovora 4137
Tuesday, 07 May 2013 Upravni odbor doneo Odluku o zaradama u 2013. god. 5034
Sunday, 21 April 2013 Restrukturiranje JP Srbijagasa 4736
Thursday, 21 March 2013 U susret novom Zakonu o radu ! 3910
Friday, 15 March 2013 Demanti sindikata listu Informer 3621
Friday, 08 March 2013 Obaveza socijalnih partnera energetske zajednice donošenje granskih kolektivnih ugovora 3810
Friday, 01 March 2013 Vlada RS donela Uredbu o razvrstavanju javnih preduzeća 3991
Monday, 11 February 2013 Korekcija zarada nakon usvajanja Programa poslovanja 5205
Tuesday, 05 February 2013 Akcije NIS duplo poskupele 4035
Saturday, 02 February 2013 Uslovi za odlazak u starosnu penziju u 2013.godini 4375
 
<< Početak < Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 Sledeća > Kraj >>
Rezultati 1 - 50 of 338
 
Language
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishSerbian
Članovi smo

 

 
ramrrs


Vesti
RTS :: Vesti