Početna arrow Vesti arrow Arhiva starih vesti
"Sindikat zahteva odredjenu dozu hrabrosti, moramo da učimo ljude da budu slobodni gradjani, da ih hrabrimo i motivišemo da se uključe u sindikalnu borbu."

Predsednik
Veljko Milošević
 
SrbijaGas
Meni
Početna
Vesti
O Sindikatu
Kontakt
Zakoni i dokumenti
pretraga
Korisni linkovi

Ugovori / Ostalo
Ugovori / adm. zabrana
Banje
Letovanje
Aktuelna putovanja
Dobrovoljno penz.osig
Solidarna pomoć

Pretraga
Google

Statistika
Google Maps

Broj posetilaca:

Arhiva starih vesti
Filter     Redosled     Prikaži # 
Datum Naslov elementa Broj pregleda
Thursday, 06 March 2014 Fiksni dodatak u koeficijentu radnog mesta! 4837
Monday, 03 March 2014 Poklon sindikata za 8. mart 3117
Saturday, 01 March 2014 Zakon o radu - neko u klin , neko u ploču! 2909
Saturday, 22 February 2014 Počeli pregovori oko izmena Zakona o radu 3826
Thursday, 13 February 2014 Sindikat traži ocenu ustavnosti solidarnog poreza 3815
Monday, 10 February 2014 Obaveštenje zaposlenima 3739
Thursday, 06 February 2014 Sindikati protiv solidarnog poreza 3132
Thursday, 06 February 2014 RADNA GRUPA POČELA DA SE BAVI ZAKONOM O RADU 3131
Tuesday, 21 January 2014 Podrška našem sindikatu od evropskih partnera 3022
Monday, 20 January 2014 Vlada povukla nacrt Zakona o radu !!! 3350
Thursday, 16 January 2014 Vlada RS da nađe sistemsko rešenje dugova za isporučeni prirodni gas 3885
Tuesday, 14 January 2014 U SRBIJI ŠTRAJK UPOZORENJA 23. JANUARA! 3734
Thursday, 26 December 2013 ZAHTEV DAČIĆU DA POVUČE ZAKON O RADU 3714
Thursday, 19 December 2013 BOJKOT JAVNE RASPRAVE ZAKONA O RADU 3322
Saturday, 07 December 2013 Smanjenje plata i zabrana zapošljavanja u javnom sektoru do kraja 2015. 4334
Wednesday, 04 December 2013 Radulović: Sindikati da pomognu u restrukturiranju 3676
Sunday, 01 December 2013 Zakonom protiv novog zapošljavanja i u javnim preduzećima 4112
Thursday, 21 November 2013 Sindikati napustili pregovore o Zakonu o radu! 3591
Tuesday, 12 November 2013 Usaglasiti sa sindikatom ili protesti! 3934
Saturday, 02 November 2013 Generalni direktor predstavio polaze osnove za restrukturiranje JP Srbijagas 3939
Friday, 01 November 2013 Formiranje Radne grupe za socijalni dijalog i privredu 3761
Wednesday, 30 October 2013 Vučić sa sindikatom 3047
Tuesday, 22 October 2013 Radna verzija predloga izmena i dopuna Zakona o radu dostavljena nadležnima 5889
Monday, 21 October 2013 O RADNICIMA PO HITNOM POSTUPKU 3796
Thursday, 10 October 2013 Mere Vlade RS i stavovi sindikata 3299
Sunday, 22 September 2013 MMF predložio reformu PIO fonda 4148
Friday, 23 August 2013 Naftijada na Zlatiboru 5494
Monday, 19 August 2013 Isplata dividende akcionarima NIS a.d. Novi Sad 4177
Friday, 09 August 2013 Zeleno svetlo na Program poslovanja! 4573
Tuesday, 06 August 2013 Delegacija rudara kod ministra Milana Bačevića 3733
Wednesday, 24 July 2013 Potpisan Sporazum o produženju roka važenja KU 5166
Monday, 22 July 2013 Informacija o postupku isplate dividende NIS-a 5498
Tuesday, 16 July 2013 Kolektivni ugovor i dalje važi !!! 4518
Tuesday, 09 July 2013 Program poslovanja , Kolektivni ugovor 3523
Monday, 08 July 2013 Kolektivni ugovor za JP Srbijagas? 5072
Friday, 28 June 2013 SAOPŠTENJE SAVEZA SAMOSTALNIH SINDIKATA SRBIJE 3889
Wednesday, 19 June 2013 Isplata dividende akcionarima NIS a.d. Novi Sad 4677
Friday, 14 June 2013 SAOPŠTENJE SAVEZA SAMOSTALNIH SINDIKATA SRBIJE 3754
Tuesday, 28 May 2013 Vlada zamrzava plate i penzije- premijer demantuje? 4526
Tuesday, 21 May 2013 Podrška natalitetu 3970
Thursday, 09 May 2013 Sporazumom do kolektivnog ugovora 4322
Tuesday, 07 May 2013 Upravni odbor doneo Odluku o zaradama u 2013. god. 5261
Sunday, 21 April 2013 Restrukturiranje JP Srbijagasa 4903
Thursday, 21 March 2013 U susret novom Zakonu o radu ! 4096
Friday, 15 March 2013 Demanti sindikata listu Informer 3799
Friday, 08 March 2013 Obaveza socijalnih partnera energetske zajednice donošenje granskih kolektivnih ugovora 4017
Friday, 01 March 2013 Vlada RS donela Uredbu o razvrstavanju javnih preduzeća 4192
Monday, 11 February 2013 Korekcija zarada nakon usvajanja Programa poslovanja 5397
Tuesday, 05 February 2013 Akcije NIS duplo poskupele 4233
Saturday, 02 February 2013 Uslovi za odlazak u starosnu penziju u 2013.godini 4578
 
<< Početak < Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 Sledeća > Kraj >>
Rezultati 1 - 50 of 338
 
Language
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishSerbian
Članovi smo

 

 
ramrrs


Vesti
RTS :: Vesti